SERWIS KLIMATYZACJI – Lublin

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla montowanych przez klimatyzatorów. Zadbaj o sprawne działanie serwisując regularnie urządzenie. 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Co obejmuje serwis pomp ciepła

Według zaleceń większości producentów klimatyzatorów oraz w celu zachowania gwarancji na sprzęt należy wykonywać serwis klimatyzatorów minimum dwa razy w roku (przed oraz po sezonie letnim).

Sprawdzić wtedy należy:

  • stan filtrów,
  • stan parownika,
  • stan sterowników,
  • połączenia układów,
  • przewody i instalację.

Filtry klimatyzatora powinno czyścić się średnio co trzy miesiące, ale częstotliwość ta zależy od stopnia zużycia filtra i ilości kurzu / pyłków znajdujących się w domowym powietrzu. Filtry w klimatyzatorach domowych są wielokrotnego użytku dlatego też można je czyścić, a nie wymieniać na nowe.

Pokój z klimatyzacją

Klimatyzacja to Komfort termiczny lepsze powietrze lepszy sen

W firmie Klim-Star dostarczamy i instalujemy szereg systemów, które zarówno schłodzą jak i ogrzeją twój dom, mieszkanie bądź biuro. Wszystkie systemy objęte są gwarancją producenta.

Konsekwencje nieserwisowania klimatyzacji

Nieregularne serwisowanie klimatyzacji może prowadzić do:

  • zanieczyszczeń w klimatyzacji (zaniedbana klimatyzacja to idealne środowisko do rozwoju różnego typu bakterii),
  • zabrudzone filtry w urządzeniu mogą prowadzić do awarii systemu, mało tego, urządzenie będzie też pobierać więcej mocy.

Aby klimatyzator mógł dawać rześkie i czyste powietrze, sam musi mieć dobry stan. Dlatego warto dbać o klimatyzację w domu jak również wykonywać regularne przeglądy. 

Korzystamy z urządzeń

Kompleksowe usługi

Serwis i montaż klimatyzacji

Zainwestuj w odpowiedni system klimatyzacji i ciesz się z komfortowych warunków. Oferujemy najwyższej klasy, kompleksowe rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb oraz wymagań. 

Ekipa montażowa w Klim-Star to licencjonowani profesjonaliści, możesz mieć pewność, że montaż klimatyzacji czy serwis odbędzie się profesjonalnie i bez żadnych przeszkód. 

Klimatyzacja

Kiedy należy przeprowadzić serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji jest potrzebny w sytuacji, gdy urządzenie przestanie działać w odpowiedni sposób. Niektóre usterki objawiają się zmniejszoną mocą sprzętu lub jego samoistnym wyłączaniem. Takie zjawiska mogą wskazywać na poważne awarie, które warto usunąć od razu po zauważeniu niepokojących objawów. W wielu przypadkach odpowiednio wczesny serwis klimatyzacji pozwala na poradzenie sobie z problemem w mniej kosztowny sposób. Czasami nieprawidłowe działanie sprzętu wynika z uszkodzenia niewielkich, tanich elementów, których wymiana jest szybka i bezproblemowa.

Serwis klimatyzacji często idzie w parze z przeglądami takich urządzeń, które powinno się przeprowadzać co najmniej raz na rok. W trakcie takich kontroli specjaliści mogą zaobserwować usterki lub nadmierne zużycie wybranych elementów i wdrożyć odpowiednie działania.

Dlaczego warto postawić na nasz serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji przeprowadzony przez specjalistów pozwala na skuteczne usunięcie usterki. Dzięki niemu można zachować sprawne działanie sprzętu przez kolejne lata. Wszelkie naprawy tak skomplikowanych urządzeń powinny być przeprowadzane przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami. W ten sposób można uniknąć pogorszenia problemu i mieć pewność, że w trakcie serwisu zostaną zastosowane wyłącznie jakościowe części.

Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji. Lublin to jedna z wielu miejscowości, w których realizujemy naprawy sprzętu. Usuwamy usterki zarówno dotyczące urządzeń zamontowanych przez nas, jak i tych instalowanych przez inne firmy.

Zachęcamy do skorzystania serwisu klimatyzacji prowadzonego przez naszych specjalistów.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi korzystania z plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej.