O firmie Klim-Star

Profesjonalny montaż instalacji przez wykwalifikowaną ekipę Klim-Star. Korzystamy z urządzeń renomowanych producentów.

Montaż klimatyzacji oraz pomp ciepła

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

​Klim-Start to firma, która dba o zadowolenie Klienta. Każda wykonana przez nas instalacja poprzedzona jest dokładnym obliczeniem, aby przedstawić Państwu najlepszą ofertę​. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Doradzamy, jaka instalacja będzie najlepsza, gdzie zamontować instalację. Kompleksowe usługi od doboru urządzenia i montażu, jak również serwisowanie urządzenia.
Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy z urządzeń renomowanych i profesjonalnych firm​, co daje gwarancję bezawaryjności i działania na długie lata.

Ofertę kierujemy do osób prywatnych jak również firm. ​

5 lat gwarancji na wykonane przez nas instalacje.

Zadowolona kobieta w firmie

Korzystamy z urządzeń

Szybkie terminy realizacji

Stawiamy na jakość

Szeroki wybór urządzeń w ofercie o różnej mocy (klimatyzatory split lub multisplit) — nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Wszystko dla Twojego komfortu.

Energooszczędna klimatyzacja oraz ogrzewanie przy niskich kosztach eksploatacji — tak, to możliwe. Ciesz się doskonałym klimatem przez cały rok!

Klimatyzacja

Masz pytania dotyczące ogrzewania bądź chłodzenia?

Masz pytania? Napisz do nas bądź zadzwoń. Przedstawimy niezobowiązującą wycenę i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb i wymagań. 

Wybierając usługi firmy Klim-Star mają Państwo gwarancję terminowego oraz solidnego wykonania prac.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi korzystania z plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej.